Zakwaterowanie w regionie śląskie

Oferujemy łącznie 2187 opcji zakwaterowania w regionie śląskieW sumie w naszym katalogu dla regionu śląskie mamy 187 miejscowości, w których oferujemy hotele, pensjonaty lub inne miejsca noclegowe.

Popularne miasta na nocleg w regionie śląskie

Inne zakwaterowanie w obszarze śląskie

APARTAMENT GOLD
APARTAMENT GOLD

10 / 10 (78 recenzji)

Obiekt APARTAMENT GOLD, położony w miejscowości Bielsko-Biała, zapewnia taras, bezpłatne WiFi, bezpłatny transfer lotniskowy i obsługę pokoju. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Auschwitz-Birkenau – 30 km. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: MOSiR Oświęcim – 31 km, Stadion Zimowy w Tychach – 39 km.

Apartament z jacuzzi City Life Centrum
Apartament z jacuzzi City Life Centrum

10 / 10 (46 recenzji)

Obiekt Apartament z jacuzzi City Life Centrum położony jest w miejscowości Bielsko-Biała i oferuje widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Auschwitz-Birkenau – 31 km, MOSiR Oświęcim – 32 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.

Stara Chata w Beskidach
Stara Chata w Beskidach

10 / 10 (39 recenzji)

Obiekt Stara Chata w Beskidach położony jest w miejscowości Żabnica w regionie śląskie i oferuje bezpłatne WiFi, sprzęt do grillowania, ogród oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centrum konferencyjno-wypoczynkowe Dębina – 21 km.

Apartament przy Kopalni Srebra
Apartament przy Kopalni Srebra

10 / 10 (38 recenzji)

Obiekt Apartament przy Kopalni Srebra, położony w miejscowości Tarnowskie Góry, zapewnia bezpłatne rowery, bezpłatne WiFi, wspólną kuchnię i wspólny salon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Śląski – 22 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Stadion Ruchu Chorzów ( 22 km).

Apartament Marmurowy przy skoczni z widokiem na góry, dwa miejsca parkingowe
Apartament Marmurowy przy skoczni z widokiem na góry, dwa miejsca parkingowe

10 / 10 (38 recenzji)

Obiekt Apartament Marmurowy przy skoczni z widokiem na góry, dwa miejsca parkingowe znajduje się w miejscowości Szczyrk i oferuje bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Goście mogą podziwiać widok na góry. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Auschwitz-Birkenau – 47 km. Obiekt oferuje widok na rzekę i widok na ogród. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: MOSiR Oświęcim ( 48 km).

Apartament Zacisze z prywatną sauną
Apartament Zacisze z prywatną sauną

10 / 10 (36 recenzji)

Obiekt Apartament Zacisze z prywatną sauną położony jest w miejscowości Szczyrk i oferuje bezpłatne WiFi, klimatyzację, ogród oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Auschwitz-Birkenau – 50 km, COS Skrzyczne Ski Centre – 700 m. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, narciarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

Domek pod Szarowym lasem
Domek pod Szarowym lasem

10 / 10 (25 recenzji)

Obiekt Domek pod Szarowym lasem położony jest w miejscowości Wisła i oferuje ogród, sprzęt do grillowania oraz bezpłatne WiFi. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i narciarstwa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

Apartament Sevilla z prywatną sauną
Apartament Sevilla z prywatną sauną

10 / 10 (24 recenzji)

Obiekt Apartament Sevilla z prywatną sauną położony jest w miejscowości Szczyrk i oferuje klimatyzację, balkon oraz bezpłatne WiFi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: COS Skrzyczne Ski Centre – 700 m, Galeria Bielska BWA – 19 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Muzeum Auschwitz-Birkenau ( 50 km).

Podlesice 38
Podlesice 38

10 / 10 (22 recenzji)

Willa Podlesice38 usytuowana jest w Kroczycach i dysponuje ogrodem. Obiekt oferuje bezpłatne WiFi i prywatny parking. Z przodu i z tyłu budynku znajduje się taras.

Domki do Wynajęcia
Domki do Wynajęcia "Osadowe Wzgórze" w Wiśle

10 / 10 (22 recenzji)

Obiekt Domki do Wynajęcia "Osadowe Wzgórze" w Wiśle oferuje balkon oraz widok na ogród. Do dyspozycji Gości jest również czajnik. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Narciarstwa – około 3,9 km. W okolicy domku panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i narciarstwa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

GÓRSKA ENERGIA
GÓRSKA ENERGIA

10 / 10 (21 recenzji)

Obiekt GÓRSKA ENERGIA oferuje balkon oraz widok na ogród. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Auschwitz-Birkenau – około 47 km. Oferta willi obejmuje bezpłatny prywatny parking, wspólną kuchnię oraz bezpłatne WiFi.

Highlander House
Highlander House

10 / 10 (19 recenzji)

Obiekt Highlander House położony jest w dogodnej lokalizacji w miejscowości Szczyrk i oferuje plac zabaw oraz wspólną kuchnię. Odległość ważnych miejsc od obiektu: MOSiR Oświęcim – 49 km, COS Skrzyczne Ski Centre – 800 m. Obiekt zapewnia bezpłatne rowery oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Muzeum Auschwitz-Birkenau ( 48 km).

Apartamenty pod Jasną Górą
Apartamenty pod Jasną Górą

10 / 10 (16 recenzji)

Obiekt Apartamenty pod Jasną Górą położony jest w miejscowości Częstochowa i oferuje widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Częstochowa – 3,6 km, Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej – 600 m. Oferta apartamentu obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking.

Wood Apartment z Konsola X-Box One S
Wood Apartment z Konsola X-Box One S

10 / 10 (15 recenzji)

Obiekt Wood Apartment z Konsola X-Box One S znajduje się w miejscowości Katowice. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Śląski Uniwersytet Medyczny – niecały kilometr, Dworzec kolejowy w Katowicach – 600 m, Spodek – 1,6 km. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi oraz bankomat. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Dworzec PKP Katowice ( 300 m).

Apartament Riders Lodge Bielsko-Biała Jeżynowa
Apartament Riders Lodge Bielsko-Biała Jeżynowa

10 / 10 (15 recenzji)

Obiekt Apartament Riders Lodge Bielsko-Biała Jeżynowa oferuje taras, balkon oraz widok na góry. Odległość ważnych miejsc od obiektu: MOSiR Oświęcim – około 36 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Muzeum Auschwitz-Birkenau ( 35 km).

Grojcówka
Grojcówka

10 / 10 (12 recenzji)

Obiekt Grojcówka oferuje balkon oraz widok na ogród. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Hala Miziowa – około 26 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Centrum konferencyjno-wypoczynkowe Dębina ( 2,9 km).

Świerkowe Chatki w Koniakowie
Świerkowe Chatki w Koniakowie

10 / 10 (11 recenzji)

Obiekt Świerkowe Chatki w Koniakowie położony jest w miejscowości Koniaków w regionie śląskie i oferuje bezpłatne WiFi, sprzęt do grillowania, ogród oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ośrodek narciarski Zagroń Istebna – 7,5 km.

Apartamenty Bujaki Ustroń
Apartamenty Bujaki Ustroń

10 / 10 (10 recenzji)

Obiekt Apartamenty Bujaki Ustroń znajduje się w miejscowości Ustroń i oferuje bezpłatne WiFi, bezpłatny prywatny parking oraz widok na góry. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Westernowy Park Rozrywki Twinpigs – 39 km.

Poczuj Spokój Szczyrk
Poczuj Spokój Szczyrk

10 / 10 (9 recenzji)

Obiekt Poczuj Spokój Szczyrk, położony w miejscowości Szczyrk, zapewnia ogród, bezpłatne WiFi i całodobową recepcję. Odległość ważnych miejsc od obiektu: COS Skrzyczne Ski Centre – 5,1 km. W okolicy domku panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i narciarstwa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

Nasz Dębowiec - dom dla 15 osób, sauna, widok na staw, wielka działka
Nasz Dębowiec - dom dla 15 osób, sauna, widok na staw, wielka działka

10 / 10 (9 recenzji)

Obiekt Nasz Dębowiec - dom dla 15 osób, sauna, widok na staw, wielka działka oferuje balkon oraz widok na ogród. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Westernowy Park Rozrywki Twinpigs – około 32 km. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Ogród zoologiczny w Ostrawie ( 35 km).

Apartament Bianco Verde
Apartament Bianco Verde

10 / 10 (8 recenzji)

Obiekt Apartament Bianco Verde położony jest w miejscowości Częstochowa i oferuje bezpłatne WiFi oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej – 400 m, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie – 1,2 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: PKS Częstochowa ( 3,5 km).

Apartamenty Stylo
Apartamenty Stylo

10 / 10 (8 recenzji)

Obiekt Apartamenty Stylo znajduje się w miejscowości Istebna i oferuje bezpłatne WiFi, bezpłatny prywatny parking oraz widok na góry. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ośrodek narciarski Zagroń Istebna – 2,7 km.

Apartament Railway Station
Apartament Railway Station

10 / 10 (8 recenzji)

Obiekt Apartament Railway Station znajduje się w miejscowości Częstochowa i oferuje bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Goście mogą podziwiać widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKS Częstochowa – 300 m. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej – 2,4 km, Olsztyn Castle – 14 km.

Cichy Zakątek
Cichy Zakątek

10 / 10 (7 recenzji)

Obiekt Cichy Zakątek oferuje balkon oraz widok na ogród. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Szlak Papieski w Beskidzie Żywieckim – około 7,5 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Zamek Orawski ( 50 km).

Górska Pasja Istebna
Górska Pasja Istebna

10 / 10 (7 recenzji)

Obiekt Górska Pasja Istebna znajduje się w miejscowości Istebna i oferuje ogród oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ośrodek narciarski Zagroń Istebna – 1,5 km, Muzeum Narciarstwa – 14 km, eXtreme Park – 23 km. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

Dom pod kogutem
Dom pod kogutem

10 / 10 (7 recenzji)

Obiekt Dom pod kogutem położony jest w miejscowości Laliki i oferuje bezpłatne WiFi, klimatyzację, ogród oraz wspólny salon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ośrodek narciarski Zagroń Istebna – 11 km, Szlak Papieski w Beskidzie Żywieckim – 19 km. Oferta domu wakacyjnego obejmuje bezpłatny prywatny parking oraz wspólną kuchnię.

Flowers in the attic
Flowers in the attic

10 / 10 (6 recenzji)

Obiekt Kwiaty na poddaszu położony jest w miejscowości Żywiec i oferuje bezpłatne WiFi oraz klimatyzację.Otoczenie najbliższego miejsca od obiektu: Rodzinny park rozrywki Energylandia – 47 km, Centrum konferencyjno-wypoczynkowe Dębina – 3,7 km.Goście mogą podziwiać widok na ogród.W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Ośrodek Narciarski COS Skrzyczne (21 km), Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy „Kocierz” (22 km).

DOM Szczęśliwy
DOM Szczęśliwy

10 / 10 (6 recenzji)

Obiekt DOM Szczęśliwy oferuje balkon oraz widok na ogród. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Westernowy Park Rozrywki Twinpigs – około 41 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Muzeum Auschwitz-Birkenau ( 49 km).

Góralska Chata Bystre z 1863r
Góralska Chata Bystre z 1863r

10 / 10 (6 recenzji)

Obiekt Góralska Chata Bystre z 1863r oferuje wspólny salon oraz widok na ogród. Usytuowany jest on w miejscowości Istebna. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ośrodek narciarski Zagroń Istebna – 10 km, Muzeum Narciarstwa – 13 km. Oferta domku obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking.

Antosiowy domek
Antosiowy domek

10 / 10 (6 recenzji)

Obiekt Antosiowy domek oferuje wspólny salon oraz widok na góry. Usytuowany jest on w miejscowości Wisła. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Narciarstwa – 6,4 km, Ośrodek narciarski Zagroń Istebna – 8,1 km. Oferta domku obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking.

Apartament Kochanowskiego - Dream Apart
Apartament Kochanowskiego - Dream Apart

10 / 10 (6 recenzji)

Obiekt Apartament Kochanowskiego - Dream Apart położony jest w miejscowości Ustroń i oferuje taras, bezpłatne WiFi oraz widok na ogród. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Westernowy Park Rozrywki Twinpigs ( 43 km).

Widokowa Chata Istebna Trójwieś
Widokowa Chata Istebna Trójwieś

10 / 10 (6 recenzji)

Obiekt Widokowa Chata Istebna Trójwieś oferuje balkon oraz widok na ogród. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ośrodek narciarski Zagroń Istebna – około 4,3 km. Oferta domku obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking.

Pod Pagórkiem
Pod Pagórkiem

10 / 10 (5 recenzji)

Obiekt Pod Pagórkiem położony jest w miejscowości Trzebinia i oferuje ogród oraz widok na miasto. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.

Apartament Błogi Sen III - komfortowy nocleg w spokojnej lokalizacji
Apartament Błogi Sen III - komfortowy nocleg w spokojnej lokalizacji

10 / 10 (5 recenzji)

Obiekt Apartament Błogi Sen III - komfortowy nocleg w spokojnej lokalizacji położony jest w miejscowości Zabrze. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Śląski – 25 km, Stadion Ruchu Chorzów – 25 km, Centrum Targowe FairExpo – 28 km. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi oraz obsługę pokoju. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Stadion Górnika Zabrze ( 11 km).

ApartmentsByMatyrafa
ApartmentsByMatyrafa

10 / 10 (5 recenzji)

Obiekt ApartmentsByMatyrafa położony jest w miejscowości Tarnowskie Góry i oferuje widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Ruchu Chorzów – 24 km, Stadion Górnika Zabrze – 26 km. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi oraz obsługę pokoju. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Stadion Śląski ( 23 km).

Apartament Gold z darmowym Parkingiem - ścisłe centrum Gliwic
Apartament Gold z darmowym Parkingiem - ścisłe centrum Gliwic

10 / 10 (5 recenzji)

Obiekt Apartament Gold z darmowym Parkingiem - ścisłe centrum Gliwic znajduje się w miejscowości Gliwice i oferuje taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Górnika Zabrze – 11 km, Stadion Ruchu Chorzów – 22 km, Stadion Śląski – 25 km. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking, całodobową recepcję oraz bezpłatne WiFi.

Domek U Uli
Domek U Uli

10 / 10 (5 recenzji)

Obiekt Domek U Uli oferuje patio oraz widok na basen. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Narciarstwa – około 7,3 km. Obiekt zapewnia prywatny basen, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking.

Luksusowy Apartament Enklawa pod Skrzycznem - Dream Apart
Luksusowy Apartament Enklawa pod Skrzycznem - Dream Apart

10 / 10 (5 recenzji)

Obiekt Luksusowy Apartament Enklawa pod Skrzycznem - Dream Apart położony jest w miejscowości Szczyrk i oferuje ogród oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Auschwitz-Birkenau – 49 km, COS Skrzyczne Ski Centre – 400 m. Na miejscu zapewniono balkon, stół bilardowy, bezpłatny prywatny parking oraz bezpłatne WiFi.

Urban Apartments Premium DOWNTOWN Nr 90 with 2 Garages
Urban Apartments Premium DOWNTOWN Nr 90 with 2 Garages

10 / 10 (4 recenzji)

Obiekt Urban Apartments Premium DOWNTOWN Nr 90 with 2 Garages znajduje się w miejscowości Katowice i oferuje ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Katowice – 600 m, Silesia City Center Shopping Mall – 1,7 km, Dworzec kolejowy w Katowicach – 500 m. Ten obiekt zbudowany został w 2023 roku i oferuje balkon.

MamChwilkeHome
MamChwilkeHome

10 / 10 (4 recenzji)

Obiekt MamChwilkeHome położony jest w miejscowości Istebna i oferuje ogród, wspólny salon oraz taras. Na miejscu zapewniono też bezpłatne WiFi, a Goście mogą podziwiać widok na ogród. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

Cichosza domek w Szczyrku
Cichosza domek w Szczyrku

10 / 10 (4 recenzji)

Obiekt Cichosza domek w Szczyrku oferuje bezpłatne WiFi oraz widok na góry. Położony jest on w miejscowości Szczyrk. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Auschwitz-Birkenau – 47 km, MOSiR Oświęcim – 49 km. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i narciarstwa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

Apartament Na Olchowym Wzgórzu
Apartament Na Olchowym Wzgórzu

10 / 10 (4 recenzji)

Obiekt Apartament Na Olchowym Wzgórzu, położony w miejscowości Ustroń, zapewnia ogród, bezpłatne WiFi i całodobową recepcję. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Westernowy Park Rozrywki Twinpigs – 43 km. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

Dom Na Brzoskwiniowej
Dom Na Brzoskwiniowej

10 / 10 (4 recenzji)

Obiekt Dom Na Brzoskwiniowej, usytuowany w miejscowości Ustroń, oferuje wspólny salon, bezpłatny prywatny parking, taras oraz sprzęt do grillowania. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Westernowy Park Rozrywki Twinpigs – 38 km. Dla Gości zapewniono takie udogodnienia, jak wspólna kuchnia i obsługa pokoju.

Apartament Vistula Centrum 4
Apartament Vistula Centrum 4

10 / 10 (4 recenzji)

Obiekt Apartament Vistula Centrum 4 usytuowany jest w miejscowości Wisła. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Westernowy Park Rozrywki Twinpigs – 50 km, Muzeum Narciarstwa – 400 m. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się też prywatny parking.

Chata Glamour
Chata Glamour

10 / 10 (4 recenzji)

Obiekt Chata Glamour położony jest w miejscowości Sopotnia Mała i oferuje dostęp do sauny. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centrum konferencyjno-wypoczynkowe Dębina – 13 km. Oferta willi obejmuje bezpłatny prywatny parking, wspólną kuchnię oraz bezpłatne WiFi.

Willa Sołdrówka
Willa Sołdrówka

10 / 10 (4 recenzji)

Obiekt Willa Sołdrówka położony jest w miejscowości Kocierz Rychwałdzki i oferuje sezonowy odkryty basen, saunę, wannę spa, a także balkon z widokiem na basen i widokiem na ogród. Na miejscu zapewniono stół bilardowy, bezpłatny prywatny parking oraz bezpłatne WiFi.

Chata w Szczyrku
Chata w Szczyrku

10 / 10 (4 recenzji)

Obiekt Chata w Szczyrku, położony w miejscowości Szczyrk, zapewnia ogród, bezpłatne WiFi, wspólną kuchnię i wspólny salon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: COS Skrzyczne Ski Centre – 5,7 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Muzeum Narciarstwa ( 18 km).

Cztery Pory Roku - kominek, sauna, jacuzzi
Cztery Pory Roku - kominek, sauna, jacuzzi

10 / 10 (4 recenzji)

Obiekt Cztery Pory Roku - kominek, sauna, jacuzzi położony jest w miejscowości Zarzecze w regionie śląskie i oferuje bezpłatne WiFi, plac zabaw, ogród oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centrum konferencyjno-wypoczynkowe Dębina – 9,4 km. W każdej opcji zakwaterowania zapewniono wannę z hydromasażem i saunę.