Zakwaterowanie w regionie lubelskie

Oferujemy łącznie 843 opcji zakwaterowania w regionie lubelskieW sumie w naszym katalogu dla regionu lubelskie mamy 135 miejscowości, w których oferujemy hotele, pensjonaty lub inne miejsca noclegowe.

Popularne miasta na nocleg w regionie lubelskie

Inne zakwaterowanie w obszarze lubelskie

Ulęgałki Roztocze
Ulęgałki Roztocze

10 / 10 (40 recenzji)

Obiekt Ulęgałki Roztocze oferuje dojazd do budynku na nartach oraz widok na ogród. Usytuowany jest on w miejscowości Adamów. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Synagoga w Zamościu – 22 km, Ratusz w Zamościu – 23 km. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, narciarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

Apartament Loft z Antresolami
Apartament Loft z Antresolami

10 / 10 (34 recenzji)

Obiekt Apartament Loft z Antresolami położony jest w miejscowości Zamość i oferuje klimatyzację, balkon oraz bezpłatne WiFi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Synagoga w Zamościu – 1,7 km, Katedra w Zamościu – 1,8 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Ratusz w Zamościu ( 1,7 km).

Morelówka
Morelówka

10 / 10 (26 recenzji)

Obiekt Morelówka to wolnostojący domek położony w Kazimierzu Dolnym. Oferuje on ogród ze sprzętem do grillowania, taras oraz bezpłatny prywatny parking.

Domek Leśny nad Tanwią
Domek Leśny nad Tanwią

10 / 10 (12 recenzji)

Obiekt Domek Leśny nad Tanwią znajduje się w miejscowości Koszele. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Horyniec Zdroj Train Station – 33 km. Oferta domu wakacyjnego obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking.

Domy na Roztoczu Aleja Lipowa Dom F
Domy na Roztoczu Aleja Lipowa Dom F

10 / 10 (9 recenzji)

Obiekt Domy na Roztoczu Aleja Lipowa Dom F położony jest w miejscowości Zwierzyniec i oferuje klimatyzację, balkon oraz bezpłatne WiFi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz w Zamościu – 24 km, Katedra w Zamościu – 24 km. Obiekt zapewnia bezpłatne rowery oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Synagoga w Zamościu ( 24 km).

Dom Malowy Sad
Dom Malowy Sad

10 / 10 (8 recenzji)

Obiekt Dom Malowy Sad oferuje taras, balkon oraz widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Twierdza Brzeska – około 22 km. Oferta domu wakacyjnego obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking.

Roztoczańska Ostoja
Roztoczańska Ostoja

10 / 10 (8 recenzji)

Obiekt Roztoczańska Ostoja położony jest w miejscowości Adamów i oferuje bezpłatne WiFi, ogród oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Synagoga w Zamościu – 20 km, Ratusz w Zamościu – 20 km. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, narciarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

Apartament Kalina
Apartament Kalina

10 / 10 (7 recenzji)

Obiekt Apartament Kalina położony jest w miejscowości Lublin i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Czartoryski Palace – 2,2 km, Krakowskie Przedmieście – 2,7 km. Na miejscu zapewniono balkon, bezpłatny prywatny parking oraz bezpłatne WiFi.

Domki Rózin
Domki Rózin

10 / 10 (7 recenzji)

Obiekt Domki Rózin położony jest w miejscowości Zwierzyniec i oferuje ogród oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz w Zamościu – 32 km, Synagoga w Zamościu – 33 km. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.

Obrocz67
Obrocz67

10 / 10 (7 recenzji)

Obiekt Obrocz67 położony jest w miejscowości Zwierzyniec w regionie lubelskie i oferuje bezpłatne WiFi, sprzęt do grillowania, ogród oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Synagoga w Zamościu – 23 km.

Sielski Dworek
Sielski Dworek

10 / 10 (5 recenzji)

Obiekt Sielski Dworek położony jest w miejscowości Chodel i oferuje bezpłatne rowery, ogród oraz taras. Na miejscu zapewniono też bezpłatne WiFi, a Goście mogą podziwiać widok na rzekę. Na miejscu zapewniono balkon oraz bezpłatny prywatny parking.

Uroczysko Grabowiec
Uroczysko Grabowiec

10 / 10 (5 recenzji)

Obiekt Uroczysko Grabowiec znajduje się w miejscowości Grabowiec i zapewnia bezpłatne rowery, sprzęt do grillowania oraz wspólną kuchnię. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Okręgowe – 36 km. Na miejscu zapewniono taras, stół do gry w ping ponga oraz bezpłatny prywatny parking.

RS SUITES Racławickie 10 HOME & SPA
RS SUITES Racławickie 10 HOME & SPA

10 / 10 (4 recenzji)

Obiekt RS SUITES Racławickie 10 HOME & SPA położony jest w miejscowości Lublin i oferuje bar oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Krakowskie Przedmieście – niecały kilometr, Czartoryski Palace – 1,3 km. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking, obsługę pokoju oraz bezpłatne WiFi.

Studio przy Ogrodzie Saskim
Studio przy Ogrodzie Saskim

10 / 10 (4 recenzji)

Obiekt Studio przy Ogrodzie Saskim usytuowany jest w miejscowości Lublin. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Krakowskie Przedmieście – niecały kilometr, Czartoryski Palace – 1,1 km, Sobieski Family Palace – 1,8 km. Obiekt oferuje widok na miasto. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach.

Apartament KOPERNIK X
Apartament KOPERNIK X

10 / 10 (4 recenzji)

Obiekt Apartament KOPERNIK X, położony w miejscowości Biała Podlaska, oferuje balkon oraz bezpłatne WiFi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Twierdza Brzeska – 45 km, Muzeum Okręgowe – 1,1 km, Kościół św. Anny – 1,2 km.

Gajówka Żłobek
Gajówka Żłobek

10 / 10 (4 recenzji)

Obiekt Gajówka Żłobek położony jest w miejscowości Żłobek i oferuje bezpłatne WiFi, ogród, wspólny salon oraz taras. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.

Trzy Jeziora Okuninka
Trzy Jeziora Okuninka

10 / 10 (4 recenzji)

Obiekt Trzy Jeziora Okuninka położony jest w miejscowości Okuninka i oferuje ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Poleski Park Narodowy – 37 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.

Domek nad Nieliszem
Domek nad Nieliszem

10 / 10 (3 recenzji)

Obiekt Domek nad Nieliszem, położony w miejscowości Nielisz, oferuje bezpłatne WiFi, klimatyzację, ogród oraz sprzęt do grillowania. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz w Zamościu – 22 km, Synagoga w Zamościu – 23 km. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

Mieszkanko
Mieszkanko

10 / 10 (3 recenzji)

Obiekt Mieszkanko znajduje się w miejscowości Lublin. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Lublin – 2,9 km, Krakowskie Przedmieście – 4,5 km, Międzynarodowe Targi Lubelskie – 4,5 km. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Sobieski Family Palace – 4,6 km, Czartoryski Palace – 4,9 km.

Apartament Active Blue
Apartament Active Blue

10 / 10 (3 recenzji)

Obiekt Apartament Active Blue położony jest w miejscowości Lublin. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Krakowskie Przedmieście – 1,2 km, Czartoryski Palace – 1,5 km, Sobieski Family Palace – 2,5 km. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking, całodobową recepcję oraz bezpłatne WiFi.

Chata 3 Drogi
Chata 3 Drogi

10 / 10 (3 recenzji)

Obiekt Chata 3 Drogi położony jest w miejscowości Janów Podlaski i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Twierdza Brzeska – 49 km, Kościół św. Anny – 26 km. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się też prywatny parking.

Pokoi dwuosobowy nowy
Pokoi dwuosobowy nowy

10 / 10 (3 recenzji)

Obiekt Pokoi dwuosobowy nowy, usytuowany w miejscowości Włodawa, oferuje pokoje z klimatyzacją. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Poleski Park Narodowy – 31 km. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.

Apartamenty Tomaszów Lubelski
Apartamenty Tomaszów Lubelski

10 / 10 (2 recenzji)

Obiekt Apartamenty Tomaszów Lubelski znajduje się w miejscowości Tomaszów Lubelski i oferuje taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Synagoga w Zamościu – 36 km, Ratusz w Zamościu – 36 km, Katedra w Zamościu – 36 km. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking, wspólny salon oraz bezpłatne WiFi.

Felicity Studio
Felicity Studio

10 / 10 (2 recenzji)

Obiekt Felicity Studio położony jest w miejscowości Lublin. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Międzynarodowe Targi Lubelskie – 4,3 km, Dworzec PKP Lublin – 4,4 km, Krakowskie Przedmieście – 4,6 km. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Sobieski Family Palace ( 3,7 km).

Na Tałandy
Na Tałandy

10 / 10 (2 recenzji)

Obiekt Na Tałandy położony jest w miejscowości Szczebrzeszyn i oferuje taras oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Synagoga w Zamościu – 22 km, Katedra w Zamościu – 21 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Ratusz w Zamościu ( 21 km).

Willa u Stefana
Willa u Stefana

10 / 10 (2 recenzji)

Obiekt Willa u Stefana usytuowany jest w miejscowości Józefów. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Synagoga w Zamościu – 39 km, Ratusz w Zamościu – 40 km, Katedra w Zamościu – 40 km. Oferta willi obejmuje bezpłatny prywatny parking, wspólną kuchnię oraz bezpłatne WiFi.

Nocowanie Olga i Oliwia
Nocowanie Olga i Oliwia

10 / 10 (2 recenzji)

Obiekt Nocowanie Olga i Oliwia położony jest w miejscowości Okuninka. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Poleski Park Narodowy ( 35 km).

Apartament - Sienkiewicza 22D
Apartament - Sienkiewicza 22D

10 / 10 (2 recenzji)

Obiekt Apartament - Sienkiewicza 22D znajduje się w miejscowości Zamość i oferuje taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Synagoga w Zamościu – 800 m, Ratusz w Zamościu – 800 m, Katedra w Zamościu – 800 m. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking, całodobową recepcję oraz bezpłatne WiFi.

Chata Borówkowe Wzgórze
Chata Borówkowe Wzgórze

10 / 10 (2 recenzji)

Obiekt Chata Borówkowe Wzgórze oferuje balkon oraz widok na ogród. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Synagoga w Zamościu – około 26 km. Oferta domu wakacyjnego obejmuje bezpłatny prywatny parking, wspólną kuchnię oraz bezpłatne WiFi.

Carthome - wyjątkowe miejsce leśnego wypoczynku
Carthome - wyjątkowe miejsce leśnego wypoczynku

10 / 10 (1 recenzji)

Obiekt Carthome - wyjątkowe miejsce leśnego wypoczynku położony jest w miejscowości Zynie i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Roztoczański Park Narodowy – 27 km, Sanktuarium i Klasztor Ojców Bernardynów – 42 km. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, wędkarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

Domek Marcel Roztocze
Domek Marcel Roztocze

10 / 10 (1 recenzji)

Obiekt Domek Marcel Roztocze położony jest w miejscowości Krasnobród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz w Zamościu – 25 km, Katedra w Zamościu – 25 km, Rynek Wielki – 24 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Synagoga w Zamościu ( 24 km).

Willa Myćko-Masłowskich
Willa Myćko-Masłowskich

10 / 10 (1 recenzji)

Oferta obiektu Willa Myćko-Masłowskich położonego w miejscowości Kazimierz Dolny obejmuje taras. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Klaszor Franciszkanów ( 1,3 km).

Aparth Plus 03 Okuninka
Aparth Plus 03 Okuninka

10 / 10 (1 recenzji)

Obiekt Aparth Plus 03 Okuninka położony jest w miejscowości Okuninka. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Poleski Park Narodowy ( 33 km).

Czuj się jak u siebie
Czuj się jak u siebie

10 / 10 (1 recenzji)

Obiekt Czuj się jak u siebie znajduje się w miejscowości Zamość. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Synagoga w Zamościu – 2,7 km, Ratusz w Zamościu – 3,2 km, Katedra w Zamościu – 3,2 km. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się też prywatny parking.

Rajskie Globy
Rajskie Globy

10 / 10 (1 recenzji)

Obiekt Rajskie Globy, położony w miejscowości Adamów, oferuje dostęp do ogrodu z tarasem. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Synagoga w Zamościu – 26 km, Ratusz w Zamościu – 27 km. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.

Domki Jodełka
Domki Jodełka

10 / 10 (1 recenzji)

Obiekt Domki Jodełka oferuje taras oraz widok na ogród. Usytuowany jest on w miejscowości Krasnobród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Synagoga w Zamościu – 27 km, Ratusz w Zamościu – 27 km. Oferta domu wakacyjnego obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking.

W dolinie Rocha
W dolinie Rocha

10 / 10 (1 recenzji)

Obiekt W dolinie Rocha oferuje taras oraz widok na ogród. Usytuowany jest on w miejscowości Krasnobród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz w Zamościu – 28 km, Katedra w Zamościu – 28 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Synagoga w Zamościu ( 27 km).

Domek nad Piasecznem
Domek nad Piasecznem

10 / 10 (1 recenzji)

Obiekt Domek nad Piasecznem oferuje bezpłatne WiFi oraz widok na ogród. Położony jest on w miejscowości Ludwin. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Krakowskie Przedmieście – 44 km, Sobieski Family Palace – 44 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Czartoryski Palace ( 43 km).

Apartamenty Premium NJ Lublin Centrum
Apartamenty Premium NJ Lublin Centrum

9,9 / 10 (127 recenzji)

Obiekt Apartamenty Premium NJ Lublin Centrum położony jest w miejscowości Lublin i oferuje bezpłatne WiFi, klimatyzację, centrum fitness oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Krakowskie Przedmieście – niecały kilometr, Czartoryski Palace – 1,3 km. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking oraz całodobową recepcję.

Apartament 4th Floor
Apartament 4th Floor

9,9 / 10 (116 recenzji)

Obiekt Apartament 4th Floor położony jest w miejscowości Lublin i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Krakowskie Przedmieście – niecały kilometr, Czartoryski Palace – 1,3 km. Obiekt zapewnia prywatny basen, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking.

Apartamenty Centrum RS SUITES Racławickie 10
Apartamenty Centrum RS SUITES Racławickie 10

9,9 / 10 (110 recenzji)

Obiekt Apartamenty Centrum RS SUITES Racławickie 10 położony jest w miejscowości Lublin i oferuje bar oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Krakowskie Przedmieście – niecały kilometr, Czartoryski Palace – 1,3 km. Na miejscu znajduje się restauracja i bezpłatny prywatny parking. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi.

Apartament Ambasada
Apartament Ambasada

9,9 / 10 (100 recenzji)

Obiekt Apartament Ambasada położony jest w dogodnej lokalizacji w miejscowości Zamość i oferuje bezpłatne WiFi oraz widok na miasto. W pobliżu znajduje się: Ratusz w Zamościu, Synagoga w Zamościu i Katedra w Zamościu.

BURDANÓWKA CAMINO
BURDANÓWKA CAMINO

9,9 / 10 (82 recenzji)

Obiekt BURDANÓWKA CAMINO położony jest w miejscowości Krasnystaw w regionie lubelskie i oferuje bezpłatne WiFi, plac zabaw, taras oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz w Zamościu – 31 km.

Młyn Hipolit glamping
Młyn Hipolit glamping

9,9 / 10 (61 recenzji)

Obiekt Młyn Hipolit glamping położony jest w miejscowości Nowy Gaj i oferuje taras oraz widok na rzekę. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.

Domek nad Zalewem
Domek nad Zalewem

9,9 / 10 (53 recenzji)

Obiekt Domek nad Zalewem znajduje się w miejscowości Janów Podlaski i oferuje bezpłatne WiFi, bezpłatny prywatny parking oraz widok na jezioro. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Twierdza Brzeska – 45 km.

Villa Pod Koniem
Villa Pod Koniem

9,9 / 10 (50 recenzji)

Oferta obiektu Villa Pod Koniem położonego w miejscowości Kazimierz Dolny obejmuje taras. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Klaszor Franciszkanów ( 300 m).

Apartament Solna - jedyny taki #Lublin
Apartament Solna - jedyny taki #Lublin

9,9 / 10 (48 recenzji)

Obiekt Apartament Solna - jedyny taki #Lublin położony jest w miejscowości Lublin. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Czartoryski Palace – niecały kilometr, Sobieski Family Palace – 1,2 km, Międzynarodowe Targi Lubelskie – 1,6 km. Ten obiekt zapewnia bezpłatne WiFi. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Krakowskie Przedmieście ( 600 m).

Apartament Nadstawna
Apartament Nadstawna

9,9 / 10 (43 recenzji)

Obiekt Apartament Nadstawna, położony w miejscowości Biłgoraj, oferuje balkon oraz bezpłatne WiFi. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Synagoga w Zamościu – 50 km, Roztoczański Park Narodowy – 37 km.