REZERWUJ 22 201 31 13 lub 801 080 780 zostaw wiadomość - oddzwonimy! »

Brak ofert spełniających wszystkie wybrane kryteria

Zmień kryteria wyszukiwania aby znaleźć inetresujące Cię oferty:

Proponujemy inne wycieczki - Chorwacja

Poniższe wycieczki zostały wyszukane z parametrami:

  • kierunek: Chorwacja
  • czas pobytu: tydzień
  • transport: samolot
  • dorośli uczestnicy: 2 osoby
zamknij
Dojazd: samolot
Pobyt: od 27.09.2014 7 dni
Wyżywienie: (BB) Śniadania
Wyjazd: Poznań
Organizator: Ecco Holiday
od 2775 zł
LAST MINUTE


porec - Pomysł na tanie wakacje - Chorwacja, Istria

Tanie wakacje w porec są popularne wśród turystów, którzy wybrali Chorwacja i region Istria jako miejsce swojego urlopu. Tanie wakacje w porec dostępne przez nasze biuro podróży mogą być przygotowane „na zamówienie", tak aby Twój wypoczynek był udany i przebiegał bez niespodzianek. Tanie wakacje porec nie mają przed nami tajemnic, ponieważ zatrudniamy doradców wakacyjnych - pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem, którzy śledzą na bieżąco wiadomości o tanie wczasy porec . Nasi koledzy i koleżanki to żywe kompendium wiedzy na temat: tanie wakacje w porec .

Tanie wczasy w porec - oferty last minute . Tanie wakacje w porec najłatwiej znaleźć za pomocą naszej wyszukiwarki internetowej wycieczek określając datę wycieczki do porec nie więcej niż 30 dni od daty bieżącej. Planując tanie wczasy porec pamiętaj, że wybrane daty wyjazdu w największym stopniu wpływają na to ile zobaczysz różnych ofert. To dlatego, że porec nie ma codziennych połączeń charterowych z Polski i zmiana daty wylotu o jeden dzień lub zmiana miejsca wylotu może spowodować wielką różnicę w liczbie dostępnych ofert na tanie wczasy w porec jakie może zaoferować Tobie nasze biuro podróży .

Kolejne ważna sprawa dla planujących tanie wakacje w porec , to cena wyjazdu, która powinna odpowiadać wybranej długości i standardowi pobytu w hotelu w trakcie wakacji w porec . Aby Twoje tanie wakacje w porec kosztowały jeszcze mniej możesz zamiast opcji wyżywienia all inclusive wybrać np. dwa posiłki. W ten sposób Twoje tanie wczasy w porec będą tańsze, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na dodatkowe atrakcje, zakupy albo wycieczki po porec , które sprawią, że będzie to niezapomniany tani urlop w porec .

Zespół VacationExpress.pl

Zaplanuj swoje wakacje
Kraj
Region
Wyjazd od
calendar
Powrót do
calendar
Czas pobytu
Cena
Standard pobytu
Uczestnicy wycieczki
Dorośli
Dzieci (2-12 lat)
Lastminute
Hity tygodnia
Wyżywienie
Wylot / wyjazd z
Nazwa hotelu
Miasto