Konferencja w Krakowie

Konferencja w Krakowie

Zorganizowanie szkolenia nie będzie sprawą oczywistą. Trzeba za to wziąć należycie wcześniej. Bez znaczenia, jaką masz w planach szkolenie, przeznacz dużo czasu na zaplanowanie rozpiski godzinowej.

Wpis gościnny dzięki serwisowi mplusmfoto.pl

Będzie to bardzo ważna zasada. W pierwszej kolejności zaplanuj termin, kiedy masz w planach rozpocząć spotkanie. Miej pewność, czy najistotniejsi prelegenci będą chcieli wziąć udział. Przemyśl w szczegółach rozkład czasowy: szkolenia nie muszą być nazbyt rozwlekłe.

Robisz szkolenie wielodniowe? Przemyśl, czy zasadnicze prezentacje będą się odbywały rano, czy wieczorem, czy w Krakowie. Określ co do minuty, kiedy szkolenie się zacznie, a o jakiej godzinie zakończy. Rozpisz co do joty tematy, które będą poruszane w trakcie szkolenia. Ile godzin przekażesz na wszystkie sprawy? Jaka będzie zasadnicza myśl każdego panelu?

Rozglądnij się dokładnie w wynajęciu dobrego lokalu

Dobrze, kiedy szkolenie jest zaplanowana w centrum Krakowa: w tej sytuacji szkolenia wychodzą udanie. Przed hotelem musi być położony parking, który sprawnie zmieści auta prelegentów. Dokładnie zbadaj salę szkoleniową. Wszyscy prelegenci powinni się pomieścić.

Krakowskie konferencjeSprawdź, czy fotele są z oparciem. Niezbędne jest bycie pod telefonem z głównymi członkami szkolenia. Gdy jest potrzeba korekty agendy szkolenia. Każdy gość powinien być właściwie powitany przez sponsora.

Dyskutanci powinni móc swobodnie wymieniać opinie: tak wyglądają wszystkie szkolenia. To uskuteczni miłą atmosferę w trakcie prac. Niezbędny będzie urządzenie do nagłośnienia.

Sprawdzając miejsce szkolenia należy przetestować czy wszystko jest sprawne: oświetlenie, mikrofony. Kiedy definiujesz gdzieś awarie, poproś o ich usunięcie albo na własną rękę przywieź urządzenia. W tej sytuacji szkolenie ma szansę być zdarzeniem zdecydowanie udanym. Można przygotować następną.